10
07
2023
Виставка фоторобіт кандидата біологічних наук, фотографа та учасника 27-ї та 28-ї Української антарктичної експедиції Сергія Глотова

         З 10 липня у Харкові, у приміщенні Каразінської школа бізнесу, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, діятиме благодійна виставка фоторобіт кандидата біологічних наук, фотографа та учасника 27-ї та 28-ї Української антарктичної експедиції Сергія Глотова.

        Експозиція знайомить глядачів з дивовижним світом Антарктики, її неповторними пейзажами, незвичними для наших очей поєднаннями кольорів, і звичайно, з її тваринним світом. Відвідувачі зможуть оглянути світлини антарктичних птахів і ссавців, які мешкають навколо української станції «Академік Вернадський», що розташована на острові Галіндез. Кілька видів пінгвінів, морські котики, леопарди і слони, льодовики та айсберги – на деякий час ви зможете зануритися у цю неймовірну атмосферу далекого Південного полюсу!

 

        Організатори запрошують дітей та дорослих. На дітей чекають цікаві заходи: ігри, олімпіада від На урок, учасники якої гарантовано отримають листівки незламності та інші призи. А дорослих - аукціон на допомогу ЗСУ, де будуть антарктичні футболки, кепки та шеврони. Зокрема, планується пряме включення з учасниками цьогорічної Української антарктичної експедиції, які відкриють виставку 10 липня. 

        Фотовиставка є частиною авторського фотопроєкту Сергія Глотова «Кольори білого континенту», спрямованого на підтримку волонтерських ініціатив для допомоги Збройним силам України та всім незламним українцям, які у часи війни відстоюють та захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

 

Відвідання виставки є безкоштовним, вітаються благодійні внески, які будуть спрямовані на підтримку ЗСУ та подальший розвиток проєкту.

 

Виставка триватиме з 10 по 14 липня 2023 року.

Відкриття 10 липня 2023 о 10.00 (за київським часом).