Міжнародна співпраця

Каразінська школа бізнесу здійснює міжнародну співпрацю з 2012 року та має за мету розвиток міжнародних відносин факультету та університету з міжнародними партнерами та кращими світовими університетами.

Діяльність міжнародного співробітництва спрямована на інтеграцію у світову та європейську систему освіти та зростання авторитету Каразінської школи бізнесу у світі.

Серед основних завдань міжнародної діяльності KBS особлива увага приділяється пошуку партнерів та співпраці в рамках різноманітних програм та грантів. 

Тісний зв'язок з іноземними партнерами та університетами надає можливість впроваджувати програми подвійних дипломів, здійснювати стажування студентів та підвищення кваліфікації викладачів та співробітників.

Співпраця з кращими університетами світу здійснюється також в сфері академічної мобільності студентів, викладачів та співробітників Каразінської школи бізнесу.

Головними напрямками діяльності міжнародної співпраці наразі є:

  • впровадження магістерської програми подвійних дипломів з Бізнес Адміністрування з університетом Лілль (Франція). А також обмін студентами, викладачами та співробітниками в рамках Еразмус +.
  • реалізація проекту Еразмус + "MEDIATS" з Нідерландською Бізнес Академією (Нідерланди), та впровадження магістерської програми "Менеджмент: Медіація" 
Керівництво
Квітка Юлія Миколаївна
Відповідальна за міжнародне співробітництво
Напрямки діяльності:
пошук партнерів та співпраця в рамках програми Еразмус+, DAAD, Fulbright та інших грантів та фондів
співпраця з вищими навчальними закладами в сфері мобільності студентів, викладачів, співробітників KBS в рамках двосторонніх угод, програми Еразмус + КА107, інших фондів
розробка та впровадження програм подвійних дипломів з кращими вищими навчальними закладами світу
співпраця з різними світовими компаніями щодо стажування студентів та підвищення кваліфікації викладачів та співробітників
розробка наукових проектів в рамках HORIZON 2020, грантів Міністерств та Посольств різних країн тощо
Контактна Особа
Квітка Юлія Миколаївна
Відповідальна за міжнародне співробітництво
e-mail: makhanova@karazin.ua