19
03
2018
Стипендії для наукових досліджень у Латвії

Латвійські ВНЗ надають українським академічним та науковим працівникам стипендії для наукових досліджень до 5-ти місяців. Навчання триватиме з 1 вересня по 30 червня. Заявник повинен зареєструватися в системі та зробити профіль з унікальним логіном і паролем, заповнивши on-line заявку.

Після цього форму заявки можна заповнити в режимі он-лайн, а також до форми можна додати необхідні документи:

  • резюме(CV) та список академічних публікацій (заявникам пропонується використати форму CV-коду Europass);
  • план дослідження;
  • мотиваційний лист;
  • фотокопія останньої вищої кваліфікації, включаючи дипломний додаток (якщо є);
  • копія рекомендаційного листа одного академічного співробітника університету або науково-дослідної установи, підписаної протягом останніх трьох місяців;
  • копія листа відповідного латвійського вищого навчального закладу чи науково-дослідної установи, що підтверджує можливість іноземця провести там дослідницьку роботу. Список контактних осіб Латвійських вищих навчальних закладів;
  • копія ідентифікаційного документа або паспорта.

Всі документи, які не є латиською або англійською, повинні бути перекладені латвійською або англійською.

Сума латвійського стипендії складає 30,00 євро на день і 300,00 євро на розміщення в місяць.

За бажанням стипендіату надається місце в гуртожитку або пансіонаті. Запити на проживання в міжнародних студентських гуртожитках повинні бути подані за місяць до прибуття до відповідної вищої освіти або наукової установи. Крім того, іноземні дослідники можуть розглянути питання про здачу в оренду квартири в місті.
Витрати на переїзд та страхування покриваються самостійно.


Список прийнятих кандидатів буде опубліковано на сайті VIAA на початку червня 2018 року. Всі кандидати отримають офіційне рішення, надіслане електронною поштою в червні 2018 року.

Більше деталей за посиланням