24
04
2023
Цифровий навчальний простір

А у нас чудові новини – за фінансової підтримки Громадська організація "Еммаус", AVSI і Save the Children in Ukraine на базі Karazin Business School V.N. Karazin Kharkiv National University незабаром відкриється цифровий навчальний простір!????

❗️Цій події сьогодні було присвячено робочу зустріч представників донорів, Karazin Business School та майбутніх педагогів, що будуть працювати у цифровому просторі в рамках реалізації проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій та захист найбільш уразливих верств населення».

❗️Основна мета Цифрового навчального центру  - надати дітям внутрішньо переміщених осіб та дітям із приймаючих громад доступ до цифрових освітніх матеріалів і платформ Міністерства освіти і науки України. Для цього було створено безпечний, інклюзивний та захищений простір (сертифіковане бомбосховище) для дітей, які відтепер мають можливість користуватися перевагами цифрового навчання під керівництвом українських вчителів та місцевих освітніх команд за підтримки Громадська організація "Еммаус" Громадська організація "Еммаус", AVSI і Save the Children in Ukraine .

❗️Цифровий навчальний простір повністю облаштований необхідним обладнанням (ноутбуки, планшети, меблі, ігри…) і стане справжнім місцем для комфортного і БЕЗПЕЧНОГО  навчання і живого спілкування в офлайні!

❗️Відкриття простору планується у другій половині травня – і на цю подію ми вас обов’язково запросимо!