27
01
2022
Тиждень медіації

Супер насичений та цікавий тиждень в сфері медіації, в якому взяла участь Karazin Business School в рамках реалізації проєкту Еразмус + MEDIATS.

 

24-26 січня 2022 року відбулася міжнародна конференція з розповсюдження результатів проєкту. Від Каразінського університету виступив доцент юридичного факультету Віктор Савченко, який розповів про медіацію в Україні:сучасний стан та перспективи. Також заступник директора Karazin Business School Антон Квітка розповів про результати впровадження проєкту в університеті. Під час другого дня Віктор Савченко та доцент Karazin Business School Олена Пархоменко провели воркшоп для медіаторів «Практичні навички у вирішенні конфліктів». 

Даний семінар об’єднав університети, громадські організації, що займаються медіацією, медіаторів-практиків з усіх куточків України, Грузії, Азербайджану, а також різних країн ЄС, а саме Нідерландів, Іспанії, Латвії.

 

26-27 січня 2022 року відбулася 5 координаційна зустріч, під час якої менеджер проєкту від Каразінського університету Юлія Квітка доповіла про впровадження проєкту в університеті. Також були обговорені подальші дії в проєкті, фінансові питання, звіт та менеджерські задачі.

Під час другого дня були індивідуальні зустрічі.

 

Дякуємо всім партнерам проєкту та всім учасникам заходу за можливість поширювати в Україні найкращі практики медіації, за нові знайомства та перспективи роботи.