18
06
2021
Національний семінар. Результати впровадження магістерських освітніх програм з медіації

17 червня 2021 р. відбувся Національний семінар із поширення інформації про підсумкові результати впровадження магістерських освітніх програм з медіації, які розроблені та реалізуються у межах проєкту Еразмус +«Медіація: навчання і трансформація суспільства / MEDIATS», учасником якого є Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.
В рамках семінару від Університету взяли участь:
Володимир Родченко, д.е.н., проф., заступник директора ННІ "Каразінська школа бізнесу" презентував "Роль медіації у бізнес-освіті".
Антон Квітка, заступник директора ННІ «Каразінська школа бізнесу» зробив презентацію "Підсумки реалізації магістерської програми з медіації в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна".
Аліна Сергєєва, викладач ННІ "Каразінська школа бізнесу", національний експерт Проекту ЄС "Право-Justice" доповіла про "Керівні принципи реалізації компетентності з медіації відповідно до Стандарту магістра 081 Право".
Також Олена Пархоменко, доцент ННІ "Каразінська школа бізнесу" разом з колегами з університету КРОК та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провели інтерактивний захід «Майстерня медіації» для студентів та всіх бажаючих.
Також до національного семінару долучились колеги з різних університетів України. Поширення медіації є надважливою та актуальною задачею для українського суспільства, тому працюємо далі!