18
12
2020
Фінал Karazin StartUp Week

18 грудня відбувся фінал конкурсу стартапів Karazin StartUp Week від Каразінського центру підприємництва.

8 команд зустрілися в Zoom, аби позмагатися за цінні призи та звання кращих стартапів 2020 року.

Конкурс стартапів тривав 3,5 місяці на базі Каразінської школи бізнесу, у ньому прийняли учать близько 200 студентів з університету Каразіна.

Впродовж всього періоду Karazin StartUp Week учасники слухали лекції лекторів-практиків Каразінської школи бізнесу та представників різних сфер бізнесу, взяли участь у вирішенні кейсів, а також консультувалися з менторами.

Перемогу отримали наступні команди:

1 місце: ART-Hub - команда Каразінської школи бізнесу, яка створила автоматизовану платформу для вибору і замовлення кастомних речей. Суть бота складається в проведенні ряду маніпуляцій, які полегшують покупку речі. Інноваційний проєкт та турбота про користувача допомогли команді посісти перше місце.

2 місце: Epoxy Passion - команда дівчат з факультету МЕВ та ТБ. Їх продукт - декор для дому та чохли для телефонів з епоксидної смоли. Індивідуальний та творчий підхід до бажань клієнтів допоміг команді завоювати увагу журі та отримати срібло. 

3 місце: Broad Road - команда запропонувала цікавий проєкт, який передбачає рекламний сервіс, що дозволяє бізнесу
рекламуватися на автомобілях звичайних громадян. До того ж команда навчається на хімічному факультеті, тож їм довелося дізнаватися багато нового протягом підготовки проєкту.

Переможці, а також усі учасники були нагороджені сертифікатами та призами від партнерів. Ми і надалі співпрацюємо з учасниками Karazin StartUp Week, аби вони продовжували розвивати свої стартапи та залишалися #на_крок_попереду