04
06
2020
Конференція Erasmus+ MEDIATS

2 червня 2020 року відбулася online-конференція за проєктом Erasmus+ MEDIATS, присвячена розвитку магістерських програм з медіації в університетах-партнерах проєкту.
Під час конференції партнери проєкту з Азербайджану, Грузії та України представили розроблені магістерські програми з медіації  у своїх університетах та визначили перспективи та особливості розвитку медіації у своїх країнах. Також відбулося обговорення ключових моментів впровадження і поширення інформації про проєкт та навчання в європейських університетах в умовах карантину, визначені напрями діяльності щодо зниження існуючих ризиків.
Європейські партнери з Нідерландів, Іспанії та Латвії розповіли про досвід розвитку медіації у своїх країнах, а також надали коментарі та рекомендації щодо розроблених магістерських програм.
Спільно з координаторами проєкту учасники окреслили наступні кроки з розвитку проєкту MEDIATS.
Організатором конференції виступив ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, на базі якого буде впроваджена магістерська програма з вересня 2020 року. Конференція пройшла на платформі ZOOM з загальною кількістю учасників близько 40 осіб.
Матеріали конференції можна переглянути за посиланням https://youtu.be/dXHT3pRFjaA
 
Дякуємо всім за участь та продовжуємо розвивати медіацію разом!