30
04
2020
Привіт з Ніцци!

На зв’язку студентки третього курсу Каразінської школи бізнесу Демиденко Софія та Гончаренко Ірина. Сьогодні ми хочемо докладніше розповісти про наше навчання на Лазурному узбережжі.

По-перше, хочемо подякувати Каразінській школі бізнесу за надану можливість подорожувати, розвиватися й навчатися за програмою Erasmus за кордоном. Коли ми вперше почули про те, що ми можемо поїхати вчитися до Франції, важко було собі це уявити, у всіх нас було багато переживань і страхів у зв’язку з підготуванням документів, питанням необхідного рівня іноземної мови та паралельним навчанням у Каразінському.

Проте, зараз ми точно можемо сказати, що всі старання того варті.

Наше навчання проходить в університеті Nice Sophia Antipolis. Щодо процесу навчання можемо сказати, що пари проходять дещо довше, тому що на один день припадає 1-2 різні предмети, по 1-2 пари.

Проте, дисципліни дуже цікаві і спілкування з інтернаціональними студентами й викладачами значно полегшує процес. Зустріти можна студентів та викладачів з Німеччини, Італії, Іспанії, Польші, Словенії, Словакії, Сербії, Румунії, Росії, Франції та багатьох інших країн.

За планом навчання, не всі дисципліни тривають протягом цілого семестру, що значно пришвидшує процес. Так, наприклад, за кількома дисциплінами у різний час ми відвідували пари три дні підряд по 2-3 пари і на третій день складали фінальний іспит.

За деякими дисциплінами ми не маємо ні заліку, ні іспиту, проте пишемо фінальний проект або роботу (індивідуально, або в команді).

Після введення карантину на території Французької республіки, навчання дещо змінилося. Викладачі надсилають нам лекційні матеріали та завдання і деколи проводять онлайн-лекції у форматі відео-конференції. Попереду на нас чекає скайп-іспит і дедлайни з проектів та наукових робіт, над якими ми разом або індивідуально працюємо.

Підсумковуючи, можемо сказати, що у будь-якій формі навчання у Франції сповнене спілкування різними мовами з цікавими людьми, здобуттям нових знань та культурним збагаченням.

Всім, хто переймається за майбутнє можливе навчання радимо не боятися випробувати себе і обов’язково скористатися можливістю.

#Erasmus #ErasmusUA