18
01
2020
Навчання учасників проекту Erasmus+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства»

Учасники проекту Erasmus+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства» / MEDIATS від Каразінського університету з 12 по 18 січня 2020 року продовжили інтенсивне навчання з медіації у Католицькому університеті Сан Антоніо, м. Мурсія, Іспанія. Також паралельно з навчанням проходив навчальний візит в Мурсії.

Протягом тижня представники ННІ «Каразінська школа бізнесу» та юридичного факультету Каразінського університету вивчали особливості використання різних моделей та інструментів в медіації та практикувалися на кейсах різного рівня складності під керівництвом досвідчених тренерів Нідерландської Академії Бізнесу (Бреда, Нідерланди), Університету Туріба (Рига, Латвія) та Католицького Університету Сан Антоніо (Мурсія, Іспанія).

Усі наші викладачі разом з учасниками з Азербайджану, Грузії та України успішно склали іспит та отримали відповідні сертифікати International Counsellor of Mediation та International Certified Mediator.

Набуті знання та навички медіатора будуть необхідні найближчим часом – під час реалізації власної навчальної магістерської програми з медіації, під час активного розповсюдження інформації про ефективність і доступність медіації серед викладачів, студентів та спільноти, а також для проведення медіаційних сесій у Харкові та регіоні.

Одночасно з тренінговою програмою у Католицькому Університеті Сан Антоніо також пройшов навчальний візит для інших учасників проекту. Під час зустрічі учасники дізнавалися про медіацію в Іспанії, а саме відвідали суд та муніципалітет, Асоціацію медіаторів Мурсії, різні інституції, що навчають медіації, де ознайомилися з особливостями розвитку та впровадження медіації в Іспанії, взяли участь в онлайн-конференції з медіації з Австрією.

 

Інші новини
  • 01 вересня 2020 року
    Вже цієї осені в Karazin Business School стартує нова магістерська програма «Менеджмент: МЕДІАЦІЯ»
перейти до всіх новин