09
12
2019
Комплексний тренінг за проектом «Медіація: навчання та трансформація суспільства» в Університеті Туріба

9-13 грудня 2019 року у м. Рига, Латвія в Університеті Туріба відбувся комплексний тренінг за проектом «Медіація: навчання та трансформація суспільства» / MEDIATS. Серед учасників тренінгу були представники України, Азербайджану, Грузії, Латвії, Іспанії та Нідерландів.

Представники ННІ «Каразінська школа бізнесу» та юридичного факультету Каразінського університету взяли активну участь у вивченні європейського досвіду поширення практики медіації та впровадження навчальних та сертифікаційних програм з медіації.

Протягом п’яти днів тренінгу досвідчені медіатори ознайомили учасників із сутністю процесу медіації, її ключових принципів та компетенцій. Під час навчання були розглянуті основні теорії, інструменти та моделі у медіації, а також сформовано практичні навички учасників шляхом вирішення реальних та навчальних кейсів, рольових ігор, інтерактивних вправ і пленарних дискусій.

9 та 10 грудня команди з різних країн відвідали з екскурсіями Університет Туріби та Парламент Латвії, під час яких ознайомилися з правовою системою Латвії та досвідом імплементації досудового вирішення конфліктів у життя країни.

Висока інтенсивність навчання та зворотній зв’язок від тренерів дали необхідний комплекс знань для підготовки до наступного навчального етапу, а також започаткування інформаційної кампанії з медіації в Україні.

Чекаємо на наступну зустріч з учасниками та готуємося до нових викликів у сфері медіації!