14
12
2019
Грандіозний фінал Karazin StartUp Week

14 грудня відбувся фінал конкурсу стартапів Karazin StartUp Week від Каразінського центру підприємництва.

9 команд зустрілися в бізнес-центрі «Platinum Plaza», аби позмагатися за цінні призи та звання кращих стартапів 2019 року.

Директор Каразінського центру підприємництва – Давидов Денис розповів, що конкурс стартапів тривав 3,5 місяці на базі Каразінської школи бізнесу, у ньому прийняли учать 246 учасників з університету Каразіна та інших університетів Харкова.

Впродовж всього періоду Karazin StartUp Week учасники слухали лекції лекторів-практиків Каразінської школи бізнесу та представників різних сфер бізнесу, взяли участь у вирішенні кейсів, а також консультувалися з менторами.

Перемогу отримали наступні команди:

1 місце: DAMP - самий швидко розвиваючийся стартап з продажу одягу з закордону. 16 брендів та більш ніж пів тисячі задоволених клієнтів. Усі відомі бренди у зручних підборках, швидка доставка та гарантії якості. Знайти біль та вирішити її, саме так вирішила команда DAMP та не прогадала.

2 місце: EasyHeat - їх продукт - ортативний нагрівач кальянного тютюну, який має явні переваги серед конкурентів. Проект має на увазі під собою не тільки полегшення і зручність використання кальянів, а й вирішення найважливіших проблем як людей, так і планети в цілому. 

3 місце: Cyberfuture - команда запропонувала додаток, що створює допонену реальність навколо тебе. Хочеш подивитися як злітає НЛО чи приміряти новеньку колекцію Zara проходячи повз вітрину магазину. Саме такий продукт створюють наші підприємці.

Переможці,а також усі учасники були нагороджені сертифікатами та призами від партнерів. Ми і надалі співпрацюємо з учасниками Karazin StartUp Week, аби вони продовжували розвивати свої стартапи та залишалися #на_крок_попереду

Інші новини
  • 01 вересня 2020 року
    Вже цієї осені в Karazin Business School стартує нова магістерська програма «Менеджмент: МЕДІАЦІЯ»
перейти до всіх новин