27
11
2019
Каразінська школа бізнесу взяла участь у методологічному семінарі

ННІ «Каразінська школа бізнесу» є учасником проекту Еразмус + «Медіація: тренінги та трансформація суспільства / Mediats», тому активно бере участь у всіх тренінгах, семінарах, круглих столах за цією тематикою, оскільки медіація – це найкращий спосіб вирішення спорів у сфері бізнесу.

27 листопада 2019 року представник ННІ «Каразінська школа бізнесу», доцент кафедри управління та адміністрування Інна Нескородєва взяла участь у методологічному семінарі «Гендерний аспект у медіації та миробудівництві в навчальних програмах закладів вищої освіти» за підтримки Фундації «Міжнародне партнерство по запобіганню збройних конфліктів», Нідерланди. Методологічний семінар був приведений за ініціативи Національної асоціації медіаторів України в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Під час заходу відбулося обговорення релевантних можливостей інтеграції та врахування гендерних аспектів при складанні начальних програм з миру та вирішення конфліктів у вищих навчальних закладах України, впровадження аспектів гендереру в несудовому вирішенні конфліктів та поширення використання інструментів медіації в нашій країні.

До участі у семінарі були залучені медіатори-практики, науковці, проектні менеджери у сфері медіації та досвідчені фасилітатори діалогів, серед яких був також Ю. Сорока, доктор соціологічний наук, співавтор гендерного моніторингу виборів в Україні 2019 р. (ХНУ ім. В.Н. Каразіна)

Доповіді учасників були присвячені проблемам впровадження медіації в Україні та необхідності співпраці з науковцями щодо  альтернативних способів врегулювання конфліктів та активної просвітницької роботи за цим напрямом.