12
12
2019
Лекція в рамках серії Business Trainings

Кому це буде цікаво? Керівникам різних рівнів, співробітникам підприємств, установ та організацій та усім, хто цікавиться питанням ефективності професійного спілкування

Чому це так важливо? Бо саме від того, якою мірою ви володієте словом, наскільки умієте виражати свої думки і впливати на співрозмовника, залежить результат будь-якого спілкування, а ділового - тим більше.

Про що говоритимемо? Про мислення, мову і мовлення. Про те, як пов’язані ці поняття. Про те, чому так важливо читати і розмовляти. А також про те, як обирати мовні засоби відповідно до ситуації спілкування і керувати розмовою за допомогою слів та інтонації.

Що отримуємо в результаті? Набір прийомів та інструментів, що допоможуть впливати на співрозмовника і досягати необхідного результату в професійній діяльності.

Хто проводить? Ганна Сукачова - редактор Освітнього проекту “На Урок”, кандидат наук, викладач із багаторічним стажем, автор посібників, курсів і вебінарів, присвячених проблемам професійного спілкування.

Поговоримо про:
1. Мислення. Мова. Мовлення. Як пов’язані ці поняття? Психологічні та лінгвістичні чинники мовленнєвої діяльності. Як досвід, культура та особливості розвитку різних людей і навіть народів визначають вибір одиниць мовлення.
2. Як наше мовлення впливає на прийняття рішень? Як пов’язані словниковий запас і швидкість мислення? Чому так важливо читати і розмовляти? Мовлення і критичне мислення.
3. Управління чи маніпулювання? Особливості мовленнєвої діяльності керівника. Вибір одиниць мовлення відповідно до ситуації та мети спілкування.
4. Навіщо ображати формою, якщо можна образити змістом? Прийоми та інструменти, що допоможуть зробити комунікацію ефективнішою.
5. Комплімент - лестощі чи оцінка діяльності? Культура спілкування як важливий чинник управлінської діяльності. Мовленнєва етикетна поведінка.

Вартість тренінгу: 200 гривень.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uBnyz1326nqkJJ698
Деталі за телефоном: +38 (063) 1111-729

Інші новини
  • 01 вересня 2020 року
    Вже цієї осені в Karazin Business School стартує нова магістерська програма «Менеджмент: МЕДІАЦІЯ»
перейти до всіх новин