31
05
2019
Відкриті конкурси за Програмою ЄС ERASMUS +

Шановні студенти, аспіранти та викладачі Каразінського університету
Звертаємо Вашу увагу на відкриті конкурси за Програмою ЄС ERASMUS +:

- За напрямком KA107 International Credit Mobility для студентів гуманітарних спеціальностей відкритий конкурс на навчання в Європейському Університеті Віадріна у Франкфурті-на-Одері (Німеччина).
Кінцевий строк подання заявок: 17 травня 2019 року.
Детальна інформація доступна тут

- Студенти всіх спеціальностей можуть взяти участь у конкурсі на навчання в Університеті Міньо (Португалія) за програмою Європейського союзу ERASMUS+ (напрямок KA107 International Credit Mobility).
Кінцевий строк подання заявок: 31 травня 2019 року.
Детальна інформація доступна тут

Актуальну інформацію про відкриті конкурси можна знайти на сайті.

Інші новини
  • 05 листопада 2019 року
    До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми
  • 17 жовтня 2019 року
    Студенти 2,3 та 5 курсів Каразінської школи бізнесу мають можливість взяти участь в конкурсі на здобуття стипендії для проходження навчання в Університеті Ніцци-Софія Антиполіс м.Ніцца (Франція) в рамках європейської програми міжнародної мобільності ERASMUS + в весняному семестрі 2019-2020р.
  • 16 жовтня 2019 року
    Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 6” 16 жовтня 2019 року відбудеться конференція Recruitment Day 6: Kharkiv від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями. Студенти матимуть можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та навіть отримати стажування або джоб-офер.
перейти до всіх новин