16
05
2019
Лекція від голови маркетингового відділу Харківського енергетичного кластеру

 В Каразінській школі бізнесу відбудеться зустріч з головою маркетингового відділу Харківського енергетичного кластеру Наталією Василечко.

Харківський енергетичний кластер — об’єднання 48 підприємств (проектувальні, монтажні та виробники обладнання) з метою спільного пошуку замовників, фінансування (зокрема грантів та інвестицій) для реалізації проектів із відновлюваної енергетики.

На зустрічі присутні дізнаються:

– як розпочати кар’єру та через рік заробляти від 2 000 $;

– сучасні тренди маркетингу;

– формулу успіху просування товарів;

– таємниці психології продажів;

– які інструменти впливу використовують маркетологи, щоб змусити купувати;

– типи портретів покупця та інструменти впливу на них.

Дата: 16.05

Час: 13:40

Місце проведення: ауд. 108 (Мироносицька,1)

Інші новини
  • 05 листопада 2019 року
    До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми
  • 17 жовтня 2019 року
    Студенти 2,3 та 5 курсів Каразінської школи бізнесу мають можливість взяти участь в конкурсі на здобуття стипендії для проходження навчання в Університеті Ніцци-Софія Антиполіс м.Ніцца (Франція) в рамках європейської програми міжнародної мобільності ERASMUS + в весняному семестрі 2019-2020р.
  • 16 жовтня 2019 року
    Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 6” 16 жовтня 2019 року відбудеться конференція Recruitment Day 6: Kharkiv від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями. Студенти матимуть можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та навіть отримати стажування або джоб-офер.
перейти до всіх новин