17
01
2019
Візьми участь в україно-британському проекті

25 студентів університету отримають унікальну можливість стати учасниками україно-британського проекту, який проводять ХНУ імені В.Н. Каразіна та Anglia Ruskin University (Великобританія)

Проект 'Making Good' підтриманий Британською Радою в рамках програми 'Creative Spark' і спрямований на навчання його учасників навичкам підприємництва в сфері креативних індустрій, включаючи консультування студентів щодо створення власних соціальних бізнес-проектів. В ході проекту учасники зможуть розробити і реалізувати власні творчі ідеї!

Крім цього, всі учасники проекту отримають безкоштовний доступ до онлайн-платформі Британської Ради по вивченню англійської в сфері підприємництва, зможуть практикувати розмовну англійську в English Club, а також зустрічатися з експертами в сфері соціального підприємництва.

Студенти, які успішно захистять свої проекти, отримають сертифікати Університету Anglia Ruskin і матимуть можливість представити свої бізнес-проекти на міжнародному конкурсі Pitch Festival в липні 2019 року!

Хочеш скористатися цією можливістю?
Стань одним з учасників проекту та отримай відмінний професійний старт. Якщо твій рівень англійської не менше А2, і ти готовий коротко описати свою бізнес-ідею в сфері креативних індустрій - подавайся для участі в програмі!

Є питання? Пиши на пошту: creativespark@karazin.ua

Аплікаційна форма - за цим посиланням. Дедлайн - 14 січня 2019 року.