16
12
2018
ФІНАЛ KARAZIN STARTUP WEEK

16 грудня, відбудеться грандіозний фінал конкурсу стартапів - Karazin Startup Week організований Каразінським центром підприємництва!

Цього року Karazin Startup Week вийшов на новий рівень, зібравши студентів з інших університетів міста Харкова(ХАІ, ХПІ, ХНУРЕ). 
З 226 учасників до фіналу пройдуть лише 10 проектів, де відбудеться по-справжньому запекла боротьба.

Експерти Каразінської школи бізнесу цього тижня вирішать, чиї проекти будуть представлені у фіналі, аби змагатися за перемогу своїх стартапів та цінні призи від наших партнерів.

Для наших учасників ми обрали професійних журі, серед яких представники різні сфер бізнесу ( IT, будівництво, нерухомість, фаст-фуд, ритейл, туризм, консалтинг та інші)

Запрошуємо і вас приєднатися до заходу, що відбудеться в бізнес центрі "Платинум плаза", аби на власні очі переконатися, що молоді підприємці Харкова можуть створювати та реалізовувати власні ідеї.

Бажаємо успіхів учасникам та бути на крок попереду!

Місце: вул. Сумська, 72 (бізнес-центр "Платинум плаза", медіа центр "Время")
Дата: 16 грудня
Час: 12:00

Інші новини
  • 05 листопада 2019 року
    До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми
  • 17 жовтня 2019 року
    Студенти 2,3 та 5 курсів Каразінської школи бізнесу мають можливість взяти участь в конкурсі на здобуття стипендії для проходження навчання в Університеті Ніцци-Софія Антиполіс м.Ніцца (Франція) в рамках європейської програми міжнародної мобільності ERASMUS + в весняному семестрі 2019-2020р.
  • 16 жовтня 2019 року
    Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 6” 16 жовтня 2019 року відбудеться конференція Recruitment Day 6: Kharkiv від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями. Студенти матимуть можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та навіть отримати стажування або джоб-офер.
перейти до всіх новин