09
09
2018
Зустріч з представниками JRC

Харків знову кращий!

Харківська область є пілотним регіоном з розробки Стратегій розумних спеціалізацій (S3) в Україні.

3 вересня 2018 року на базі Каразінської школі бізнесу відбулася робоча зустріч з представниками Об’єднаного дослідницького центру Європейської Комісії щодо обговорення перспективи імплементації стратегії смарт-спеціалізації в регіонах України. В заході приймали участь представники Офісу реформ при Кабінету Міністрів України, керівники департаментів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Мінрегіону, Запорізької, Одеської, та Харківської обласних державних адміністрацій.

У ході зустрічі представники національної та регіональних команд з розробки стратегій смарт-спеціалізацій ознайомилися з передовим досвідом європейських колег та під час жвавої дискусії узгодили подальші кроки щодо налагодження відкритого стратегічного діалогу між представниками влади, академічного середовища та громадських організацій з метою виокремлення пріоритетів розвитку регіону та його включення у глобальні ланцюги створення доданої вартості.

Враховуючи попередні напрацювання співробітників за обраною проблематикою, у Харківській області своєрідним “think tanks” з підтримки розроблення стратегії смарт-спеціалізації виступить Каразінська школа бізнесу.

Сподіваємося на подальшу співпрацю заради зміцнення конкурентоспроможності Харківської області у національному та світовому просторі!

Інші новини
  • 01 вересня 2020 року
    Вже цієї осені в Karazin Business School стартує нова магістерська програма «Менеджмент: МЕДІАЦІЯ»
перейти до всіх новин