24
02
2018
Реєструйся на KARAZIN BUSINESS CHALLENGE

Запрошуємо до участі учнів 10-11 класів довузівських навчальних закладів у захоплюючому заході “KARAZIN BUSINESS CHALLENGE”, який у 2017 році був визнаний найкращим освітнім проектом у рамках конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив», високо оцінений Міністерством освіти та науки України та західними партнерами.

Турнір відбудеться 24 лютого 2018 року о 9:30 на базі Каразінської школи бізнесу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (за адресою м. Харків, вул. Мироносицька, 1, перший поверх).

У цьому році команда Каразінської школи бізнесу доклала максимум зусиль, щоб зробити турнір ще більш цікавим та практично орієнтованим. Ми запросили успішних бізнесменів-практиків з пулу компаній-партнерів та провідних викладачів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, які допоможуть Вам у всебічному розвитку особистості в професійній діяльності, підвищать Ваш рівень відповідних компетентностей та сформують конкурентні переваги при вступі до вищих навчальних закладів.

Інноваційні ідеї та практичні навички, отримані під час турніру, допоможуть Вам з легкістю створити стратегію розвитку майбутньої компанії у найбільш прибуткових сферах м. Харкова, які швидко розвиваються: IT, Event Industry, Hotel-restaurant-cafe business, Media та Sport activity.

Без сумніву кожен учасник “KARAZIN BUSINESS CHALLENGE” отримає сертифікат, а переможці – будуть нагороджені дипломами та цінними призами. Куратор команди (вчитель Вашої школи) отримає подяку від адміністрації університету.

Звертаємо Вашу увагу, що до складу кожної команди-учасниці “KARAZIN BUSINESS CHALLENGE” входить 4 особи.
Участь у заході безкоштовна, бо фінансується за підтримки реального бізнесу Харківського регіону.

Зацікавило? Тоді встигни заповнити анкету для участі у “KARAZIN BUSINESS CHALLENGE” до 20.02.2018 року за посиланням

Довідки за телефоном: +38 063 1111 729.