16
12
2017
Фінал проекту KarazinStartUp Week

16 грудня у Каразінській школі бізнесу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбувся фінальний проекту KarazinStartUp Week.

Фіналістами проекту стали 9 команд студентів з 11 факультетів університету та інших університетів Харкова.

Конкурс проектів KarazinStartUp Week тривав 3 місяці, у ньому прийняли учать 204 учасники з 18 факультетів університету і зовнішні учасники. Впродовж трьох місяців учасники мали змогу прослухати лекції від 12 вітчизняних та іноземних бізнесменів, представників компаній та експертів у бізнесі, вирішити кейси від відомих компаній, поспілкуватися з представниками найкращих бізнес-акселераторів України. Учасники також кілька разів на тиждень консультувалися з експертами та представниками Каразінської школи бізнесу.

Переможцями Karazin StartUpWeek стали 3 команди:

1. BFB Workshop – команда студентів факультету Комп'ютерних наук Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з проектом зі створення нової механічної клавіатури власної розробки:

Шевкопляс Дар'я
Ружанська Анастасія
Рідозуб Олег 
Бондаренко Костянтин

2. SNAD - команда студентів Каразінської школи бізнесу, які стали першими дистриб’юторами магнітів для шнурків в Україні:

Мамедов Олександр
Гупал Микита
Шарапов Артем
Шарапов Данило

3. Night LED – команда, що виробляють і реалізують нічники з LED-лампами власної конструкції:

Сова Iрина – факультет психології
Лiнець Дарiя – факультет психології 
Гула Ганна – факультет психології
Чернiкова Маргарита – факультет соціології
Стьопкiна Iрина – факультет соціології

Керівник проекту KarazinStartUp Week Давидов Денис Станіславович прокоментував перспективи подальшого розвитку бізнесу студентів: «Представники Каразінської школи бізнесу продовжуватимуть підтримувати проекти фіналістів у майбутньому. Також у наступному році планується набагато  масштабніший проект реалізаціїKarazin StartUp Week. Фактично проект Karazin StartUp Week, лекції підприємців і компаній, кейси від відомих компаній, менторська підтримка і т.д. є прообразом майбутнього бізнес-інкубатору Університету, якій буде центром підтримки підприємницьких ініціатив студентів усіх факультетів. Насправді, ця діяльність є загальним трендом, так як більшість сучасних високотехнологічних компаній фактично з’явились як продовження стартапів студентів».

Організатори заходу бажають успіху та натхнення у розвитку власного бізнесу усім учасників та бути завжди #На_крок_попереду