11
06
2017
Делегація ХНУ взяла участь у рамках TEMPUS проекту ЕАNЕТ в Highlight Event

Делегація Харківського національного університету у складі Квітки Антона (заступник директора Каразінської школи бізнесу), Маханьовой Юлії (глава Відділу міжнародних програм та академічної мобільності) і Олексія Навроцького (директор Регіонального центру міжнародних проектів і програм) взяла участь у рамках TEMPUS проекту ЕАNЕТ в Highlight Event: «Next step in building a sustainable entrepreneurial ecosystem», який проходив 15-16 травня 2017 року м. Тбілісі, Грузія.

Під час заходу заступник директора Каразінської школи бізнесу Квітка Антон провів воркшоп: «Event management as an effective tool of business association promotion», в якому розповів про досвід організації заходів Каразінської школи бізнесу, їх важливості для ефективної PR-кампанії і допоміг розробити стратегію проведення івентів для учасників воркшопу.

Також 16 травня було підписано меморандум про співпрацю між Karazin Business School Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Business School of Ilia State University, в якому сторони домовилися про плідну співпрацю в галузі освіти, науки і підтримки підприємницьких ініціатив студентів.