05
02
2021
Презентація сертифікаційної програми "Управління охороною здоров'я"

5 лютого 2021 р. відбулась презентація сертифікаційної програми "Управління охороною здоров'я", яка розроблена в рамках реалізації проєкту "Розробка навчальної сертифікаційної програми", який реалізується в рамках Проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України», що діє за дорученням уряду Німеччини.


Захід відкрив проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Анатолій БАБІЧЕВ. Також з вітальним словом виступили: Олексій ЛИСКА, радник проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», Антон КВІТКА, заступник директора ННІ «Каразінська школа бізнесу» та Костянтин ЧЕРНЯВСЬКИЙ, секретар Чкаловської селищної ради.


Під час презентації Юлія КВІТКА, менеджер проєкту розповіла про суть проєкту, про результат опитування, яке проводилося для виявлення слабких сторін у роботі закладів охорони здоров’я з подальшим їх активним використанням при створенні сертифікованої програми в галузі управління медичними закладами, враховуючи умови реформування системи охорони здоров’я в Україні, про те, як буде проходити програма, для чого вона потрібна, основні критерії відбору учасників та багато іншого.


Також експерти проєкту (Віктор САВЧЕНКО,Віталій ДЯЧЕК, Денис ДАВИДОВ, Олена ЯРМОШ, Крістіна БАБЕНКО, Олена ПАРХОМЕНКО та Ганна РЕКУН) представили свої модулі програми та розповіли про ключові моменти, які будуть розглянуті під час реалізації програми.


Дякуємо всім, хто прийшов на наш захід або долучився до прямої трансляції, ми були дуже раді з вами познайомитись.
Також нагадуємо, що запис можна переглянути за посиланням:
https://fb.watch/3vF5eEOHgd/

Інші новини
перейти до всіх новин