07
10
2019
Erasmus Days. Презентація програми ЄС Еразмус+

До уваги бакалаврів та магістрів!
В рамках світового флешмобу #ErasmusDays в стінах Каразіньскої школи бізнесу відбудеться презентація програми ЄС Еразмус+. У вас буде змога дізнатися детальну інформацію про обміни та перетворити мрію вчитися і подорожувати в мету. Приходь і запрошуй друзів, ми чекаємо на тебе!

For the attention of bachelors and masters!
We invite you to the EU Erasmus+ program presentation to be held as part of #ErasmusDays World Flashmob. You have a good opportunity to get know about the details of exchanges and turn your dream of learning and traveling into a goal.
Come and invite your friends, we are waiting for you!

                              
Дата: 11.10
Час: 13:40
Місце: ауд. 108 (Каразінська школа бізнесу, Мироносицька,1)

Інші новини
  • 05 листопада 2019 року
    До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми
  • 17 жовтня 2019 року
    Студенти 2,3 та 5 курсів Каразінської школи бізнесу мають можливість взяти участь в конкурсі на здобуття стипендії для проходження навчання в Університеті Ніцци-Софія Антиполіс м.Ніцца (Франція) в рамках європейської програми міжнародної мобільності ERASMUS + в весняному семестрі 2019-2020р.
  • 16 жовтня 2019 року
    Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 6” 16 жовтня 2019 року відбудеться конференція Recruitment Day 6: Kharkiv від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями. Студенти матимуть можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та навіть отримати стажування або джоб-офер.
перейти до всіх новин