02
10
2019
#неПрезентація KharkivEduCluster

2 жовтня відбулась #неПрезентація KharkivEduCluster, яка була присвячена розвитку неформальної освіти. Під час зустрічі Каразінська школа бізнесу, разом з партнерами та однодумцями підписали меморандум про намір створення Kharkiv EDU Cluster.

Захід відвідало більш ніж 150 людей, були присутні представники бізнесу, навчальних закладів, Департаментів міста та представники неформальної освіти.
Вже незабаром буде проведена перша фокус-група, де будуть визначені подальші напрямки роботи з партнерами.

Інші новини
  • 05 листопада 2019 року
    До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми
  • 17 жовтня 2019 року
    Студенти 2,3 та 5 курсів Каразінської школи бізнесу мають можливість взяти участь в конкурсі на здобуття стипендії для проходження навчання в Університеті Ніцци-Софія Антиполіс м.Ніцца (Франція) в рамках європейської програми міжнародної мобільності ERASMUS + в весняному семестрі 2019-2020р.
  • 16 жовтня 2019 року
    Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 6” 16 жовтня 2019 року відбудеться конференція Recruitment Day 6: Kharkiv від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями. Студенти матимуть можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та навіть отримати стажування або джоб-офер.
перейти до всіх новин