26
09
2019
Старт Karazin StartUp Week'19
Шановні студенти Каразінського університету! Вже відкрита реєстрація до участі у Karazin Startup Week 2019(KSW'19), що проводиться під патронатом Каразніської школи бізнесу.
 
KSW'19 - це чотирьохмісячне змагання зі створення власного бізнес-проекту. Протягом усього змагання, ви, разом із командою менторів та експертів, будете розробляти та вдосконалювати вашу бізнес-ідею, навчитеся створенню команди, створете ефективну бізнес-модель та багато чого іншого.
 
Головна мета змагання - отримання практичних реальних результатів вашого бізнесу.
 
Також змагання включає в себе велику кількість бізнес-івентів з провідними експертами, на яких ви зможете прокачати свої навички.
 
Більш детальна інформація - за посиланням - https://t.me/KSW19 
Реєстрація на участь у змагання доступна за посиланням - https://forms.gle/FYCHDit1xD63S6JN6
Інші новини
  • 05 листопада 2019 року
    До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми
  • 17 жовтня 2019 року
    Студенти 2,3 та 5 курсів Каразінської школи бізнесу мають можливість взяти участь в конкурсі на здобуття стипендії для проходження навчання в Університеті Ніцци-Софія Антиполіс м.Ніцца (Франція) в рамках європейської програми міжнародної мобільності ERASMUS + в весняному семестрі 2019-2020р.
  • 16 жовтня 2019 року
    Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 6” 16 жовтня 2019 року відбудеться конференція Recruitment Day 6: Kharkiv від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями. Студенти матимуть можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та навіть отримати стажування або джоб-офер.
перейти до всіх новин