21
09
2019
Участь у наукових пікніках у Харкові.

У суботу, 21 вересня викладачі та студенти Каразінської школи бізнесу взяли участь Наукових пікніках, що проходили в Харкові уже вдев’яте за сприяння Центру розвитку громад.

У невимушеній атмосфері, на свіжому повітрі відвідувачі мали можливість пограти у логічні та підприємницькі ігри, ознайомитися з можливостями, які надає навчання у Каразінській школі бізнесу.

Команда КШБ провела чудовий день у парку і повною мірою використала його  для того, щоб розповісти і показати всім відвідувачам те, чим займається наша бізнес-школа, які ми маємо переваги, що ми можемо запропонувати тим, хто цікавиться бізнес-освітою.

Інші новини
  • 05 листопада 2019 року
    До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми
  • 17 жовтня 2019 року
    Студенти 2,3 та 5 курсів Каразінської школи бізнесу мають можливість взяти участь в конкурсі на здобуття стипендії для проходження навчання в Університеті Ніцци-Софія Антиполіс м.Ніцца (Франція) в рамках європейської програми міжнародної мобільності ERASMUS + в весняному семестрі 2019-2020р.
  • 16 жовтня 2019 року
    Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 6” 16 жовтня 2019 року відбудеться конференція Recruitment Day 6: Kharkiv від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями. Студенти матимуть можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та навіть отримати стажування або джоб-офер.
перейти до всіх новин