12
09
2019
Візит Михайла Лазарєва з лекцією

12 вересня у Каразінському університеті в межах серії лекцій “One step ahead” відбулася лекція від керівника «Офісу реформ Харкова», голови Молодіжної ради при Харківському міському голові, співзасновника бізнес-проєктів у сферах FMCG та HoReCa Михайла Лазарєва.

«Шлях у тисячу миль починається з першого кроку. Коли ви обираєте між тим, аби пожаліти себе, нічого не робити або зайнятися справою, то завжди обирайте останнє. Про це ви точно ніколи не пожалкуєте», — підкреслив у своєму виступі Михайло Лазарєв.

Інші новини
  • 05 листопада 2019 року
    До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми
  • 17 жовтня 2019 року
    Студенти 2,3 та 5 курсів Каразінської школи бізнесу мають можливість взяти участь в конкурсі на здобуття стипендії для проходження навчання в Університеті Ніцци-Софія Антиполіс м.Ніцца (Франція) в рамках європейської програми міжнародної мобільності ERASMUS + в весняному семестрі 2019-2020р.
  • 16 жовтня 2019 року
    Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 6” 16 жовтня 2019 року відбудеться конференція Recruitment Day 6: Kharkiv від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями. Студенти матимуть можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та навіть отримати стажування або джоб-офер.
перейти до всіх новин