19
09
2019
Робоча зустріч з медіації

28 серпня 2019 року у м. Києві за ініціативи Національної Асоціації Медіаторів України (НАМУ) відбулася робоча зустріч, присвячена навчанню у сфері медіації.

Під час заходу експерти з медіації та представники закладів вищої освіти (ЗВО) України розглянули ключові проблеми та перспективи розвитку навчальних програм з медіації в Україні у межах обговорення проекту документу «Основні засади навчання базовим навичкам медіатора». Проект документу було розроблено за ініціативи НАМУ та за підтримки представників професійної спільноти медіаторів та ЗВО в рамках проекту “Забезпечення якості послуг медіації шляхом стандартизації вимог до базового навчання медіаторів”, що реалізується ГО “НАМУ” в рамках Програми «Нове правосуддя» (USAID). Він включає у себе основні принципи навчання базовим навичкам медіатора, компетентності медіатора, а також рекомендації для провайдерів освітніх послуг, донорів та інших стейкхолдерів освітнього процесу у сфері медіації.

Представники ННІ «Каразінська школа бізнесу» як учасники проекту «Медіація: тренінги та трансформація суспільства» активно долучилися до обговорення якості навчання у сфері медіації та підтримують ініціативу НАМУ щодо розробки «Основних засад навчання базовим навичкам медіатора».

Сподіваємося на плідну співпрацю з розвитку навчання медіації у майбутніх проектах!

 
Інші новини
перейти до всіх новин