16
12
2018
Відбувся фінал Karazin StartUp Week

16 грудня відбувся фінал конкурсу стартапів Karazin StartUp Week від Каразінського центру підприємництва.

10 команд зустрілися в бізнес-центрі «Platinum Plaza», аби позмагатися за цінні призи та звання кращих стартапів 2018 року.

Директор Каразінського центру підприємництва – Давидов Денис розповів, що конкурс стартапів тривав 3,5 місяці на базі Каразінської школи бізнесу, у ньому прийняли учать 226 учасників з університету Каразіна та інших університетів Харкова.

Впродовж всього періоду Karazin StartUp Week учасники слухали лекції лекторів-практиків Каразінської школи бізнесу та представників різних сфер бізнесу, взяли участь у вирішенні кейсів, а також консультувалися з менторами.

Перемогу отримали наступні команди:

1 місце: Portosha – команда, яка пропонує інноваційні крафтові продукти власної рецептури та приготування.

2 місце: Ninja Off-light – команда хлопців виготовляють та поширють на європейський та американський ринки вироби з вуглепластику, які світяться в темноті.

3 місце: Paper&pepper –студенти створюють полігональні фігури з дизайнерського картону та вже мають кілька готових робіт.

Також усі учасники були нагороджені сертифікатами та призами від партнерів. Ми і надалі співпрацюємо з учасниками Karazin StartUp Week, аби вони продовжували розвивати свої стартапи та залишалися #на_крок_попереду