31
08
2018
Бізнес адміністрування

Ми зібрали найбільш популярні питання, щодо нової спеціальності та попросили заступника директора Каразінської школи бізнесу - Квітку Антона Володимировича дати на них відповіді. Пропонуємо Вам з ними ознайомитися:

  • Чим програма відрізняється від інших напрямків?

     

    На програмі Бізнес адміністрування для бакалаврів спеціалізації діляться в рамках предметного поля, ми можемо вибрати спеціалізацію з маркетингу, в області фінансових дисциплін, з менеджменту або заглибитися в розвиток дрібного і середнього бізнесу, в даному випадку ця спеціалізація називається підприємництво.

    Це та програма, яка відкриває горизонти для поліпшення своїх кросскультурних здібностей. В рамках неї можна отримати досвід і подивитися, як ведеться бізнес не тільки в Україні і країнах ЄС, а й на азіатському та американському континентах.

    Якщо ми говоримо про програму магістерського рівня, то тут спеціалізація має галузевий характер. У нас є спеціалізація управління медичними установами - Health care management - ця програма розрахована для випускників мед. напрямку, які в майбутньому хочуть керувати медичною установою, або це програма зі спеціалізацією менеджмент, що розрахована на людей, які бачать себе у великому бізнесі і хочуть керувати великою компанією.

 

  • Можливості після отримання диплома та перспективи працевлаштування:

Конструюючи програму Бізнес адміністрування, ми чітко спиралися на стандарти міжнародних асоціацій Бізнес адміністрування. У цих стандартах чітко прописані навички та компетенції, якими повинен володіти випускник програм Бізнес адміністрування.

Основними ми бачимо:

  • вести себе і інших до досягнення організаційних цілей, ефективно сприяючи командному середовищі;
  • критично мислити і приймати рішення на основі складної інформації;
  • максимально використовувати ресурси в інтересах організації та суспільства;
  • знати і розуміти організації та їх стейкхолдерів;
  • інтегрувати функціональні знання і застосовувати навички стратегічного управління в бізнес-середовищі;
  • ефективно працювати в міжкультурних умовах, розуміючи важливість глобалізації;
  • розуміти складність ділової етики в глобальному середовищі і діяти чесно;
  • аналізувати складні дані, розуміти фінансові наслідки прийняття управлінських рішень;
  • підвищити свою кар'єру і прихильність навчання протягом усього життя.

 

  • Які предмети будуть вивчатися, і хто їх викладає?

    Підбираючи викладацький склад під освітню програму Бізнес адміністрування, ми виключно орієнтувалися на їх практичний досвід та інноваційність у методах викладання.

    Більшість викладачів - це люди - практики з колосальним досвідом ведення бізнесу. Серед них професіонали, які очолюють компанії в сфері IT-бізнесу, Development, консалтингу, страхування.

    Серед них люди, які мають досвід роботи із залученням інвестицій в різні проекти, а також люди, які беруть активну участь в розробці стратегій розвитку Харківського регіону.

 

  • Які ще фішки ви пропонуєте?

    Навчаючи в бізнес школі, наша команда глибоко переконана, що формат навчання повинен включати такий невід'ємний елемент, який англійською мовою прийнято називати словом involvement - залученість. Людина не може просто слухати лекції і складати іспити, тому що знань по закінченню не залишиться. Людина повинна бути залучена в процес освіти - це в першу чергу. 

    Весь курс навчання направлений саме на цей процес: навчання конкретним навичкам, конкретним компетенціям. Ми це реалізуємо за допомогою концепції залучення.

    Ця концепція полягає в тому, що ми наповнюємо освітній процес серією заходів під загальною назвою One step ahead. Сюди входить більше 30 лекцій, спікери-професіонали, запрошені щорічно, які проходять на платформі бізнес-школи, сюди входить серія лекцій Right decision, в рамках якої ми щомісяця запрошуємо начальників відділів та напрямків великого та середнього бізнесу, які пропонують і обговорюють разом зі слухачами програм конкретні кейси і допомагають виробити рішення для реального бізнесу.

    Ми маємо ряд заходів в форматі Just Do It, де ми залучаємо слухачів наших програм до підприємницьких ініціатив, в рамках яких створено проект Karazin Startup Week, який вже мав успіх в минулому році - по закінченню цього проекту було зареєстровано понад 5 підприємств.

    У нас також є ряд заходів, присвячених міжнародним можливостям, в рамках якого ми допомагаємо нашим слухачам отримати грант на міжнародне стажування в навчальному закладі-партнері, яке знаходиться закордоном. Також у нас є формат лекцій під назвою «Без краваток», де адміністрація КБС щільно взаємодіє зі слухачами і обговорює будь-які проблеми, які виникли.

Якщо у Вас залишилися питання, щодо вступу та навчання на спеціальності "Бізнес адміністрування", ви можете зателефонувати за номером: +38 (063) 1111-729 або написати нам: kbs.karazin.ua