26
06
2018
Вручення дипломів магістрів

26 червня 2018 року у ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів першим випускникам інституту. Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу свята.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор Університету В.С. Бакіров, який побажав студентам плідної праці, творчого натхнення й невичерпної енергії для здійснення задуманого й омріяного, наснаги для написання нових сторінок історії їхнього життя.

Щирі слова привітання пролунали від директора інституту, професора В.В. Александрова, який глибоко переконаний, що диплом славетного Каразінського університету стане для випускників надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості та знаком приналежності до історії інституту.

За ініціативою студентів було закладено традицію проведення урочистих випусків інституту – відпускання повітряних кульок зі слоганом Каразінської школи бізнесу “One step ahead 2018” як символу свободи та підкорення нових обріїв.

Також під час заходу В.С. Бакіров нагородив співробітників факультету почесними грамотами та подяками за вагомий особистий внесок у розвиток науки, підготовку і виховання високоосвічених фахівців!

Шановні випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свою alma mater, у стінах якої ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому!

Інші новини
перейти до всіх новин